NOSLĒDZIES LIEPĀJAS PILSĒTAS KĀRTAS SKATUVES RUNAS KONKURSS “ZVIRBULIS 2024”

Liepājas pilsētas skatuves runas konkursā “Zvirbulis 2024” piedalījās 131 dalībnieki no visām vispārizglītojošām skolām, privātskolas “Varavīksne”, Katoļu pamatskolas un Liepājas Valsts tehnikuma. Konkurss notika 28., 29.februārī un 1.martā piecās vecumā grupās. LBJC struktūrvienībā “Vaduguns” uzstājās 1.klašu, 2.-3.klašu, 4.-6., 7.-9.kl. un 10.-12.klašu skolēni.
Konkursa žūrijā:
režisore, dzejniece Maija Kalniņa,
Liepājas teātra aktrise Anete Berķe,
LBJC teātra studijas “Karlsona bagāža” režisore, aktrise Marita Lūriņa Stelmakere.
Dalībnieki runāja vienu prozas un vienu dzejas darbu. Pilsētas konkurss ir Latvijas skolēnu skatuves runas konkursa 1.kārta. 2.kārta notiks kultūrvēsturiskajos novados, 24.aprīlī Liepājā.
31 dalībnieks ieguva 3.pakāpes diplomus, 70 skolēni saņēma 2.pakāpi, 27 – 1.pakāpes diplomus. Žūrija vērtēja skolēnus pa vecuma grupām.
3 cilvēki tika apbalvoti ar augstākās pakāpes diplomiem: Liepajas Katoļu pamatskola 1.klases skolniece Emīlija Andriekus, Liepājas Liedaga vidusskola 7.a klases skolnieks Antons Kļejenkovs un Maksims Šņipovs no 8.klases, kurš pārstāvēja Bērnu un jauniešu centru.
Viņi tiek izvirzīti uz Kurzemes novada konkursu. Kopā žūrija izvirzīja uz Kurzemes konkursu 21 cilvēku no 131 dalībniekiem. Liepāju pārstāves arī daļa no 1.pakāpes laureātiem:
Liepājas Draudzīgā aicinājuma vidusskola 3.a klases skolniece Beatrise Vecbrāle, Liepājas Dzintara vidusskola skolēni Daņila Romaņko no 3.klases un Oļesja Ņikitina no 8.klases, Liedaga vidusskolas skolēni Artjoms Sedleckis no 3.c, Oļegs Jarošenko 10.a, Karolina Nazarenko no 10.a, Kļims Karpuhins no 11.a, Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola 4.klases skolniece Daniela Vitkeviča, Katoļu pamatskolas skolēni Gustavs Brīvkalns no 4.b un Amanda Andriekus no 5.klases, Liepājas Raiņa vidusskola skolēni Annija Matute, Kristers Šenbrūns no 4.klases un Sebastians Karazins no 7.klases, Liepājas Jāņa Čakstes vidusskola 12.klases skolniece Elīna Lakstīgala un Elza Treilība no 7.a klases, Liepājas Valsts ģimnāzijas skolēni Marta Pole 10.klase, Līva Katrīna Deksne 12.klase un Jasmīna Marija Enģele 8.klase.
Apsveicam laureātus! Paldies skolotājiem un skolēniem par ieguldīto darbu!
Konkursa koordinatore LBJC metodiķe Marina Vikaine.