KONKURSA-FESTIVĀLA “DEJU RITMI 2022” NOSLĒGUMS

23.aprīlī Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē norisinājās mūsdienu deju konkurss-festivāls “Deju ritmi 2022”, kuru organizēja Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs. Konkursā piedalījās 350 dejotāju no Liepājas, Grobiņas, Priekules, Ventspils, Kuldīgas un Saldus.

Šogad konkursā varēja startēt dažādās deju nominācijās: Solo, dueti, mazās grupas / dejo no 3 -8 dalībnieki/ , lielās grupas / dejo no 9 – 24 dalībnieki/ un dažādās vecuma kategorijās: mini kids /pirmsskola /,children / 8 – 11 gadi/, junior /12 – 15 gadi/ un adult /16 +… gadi/.

Konkurss tika veltīts Starptautiskai Dejas dienai, kura mērķis bija popularizēt dejas nozīmi bērnu un jauniešu vidū, atbalstīt jaunos dejotājus un stimulēt viņu dejotprasmi, kā arī veicināt horeogrāfu jaunrades darbu.

Pēc ilga pārtraukuma ,dejotāji atkal tikās uz deju grīdas, lai izbaudītu pozitīvas emocijas un parādīt savu dejotprasmi dažādos deju stilos: show, contemporary, street show un hip-hop deju žanros.

Dejotājus vērtēja Latvijas Mūsdienu dejas asociācijas un Starptautiskās kategorijas tiesneši: Sintija Upeniece, Jekaterina Sporihina un Igors Grīnbergs. Mums visiem Dejai ir būtiska nozīme mūsu dzīvē. Tā ļauj mums lidot, sajust, izdzīvot, priecāties un būt laimīgiem.

Paldies visiem dejotājiem, pedagogiem, vecākiem un atbalstītājiem.

Paldies Liepājas Olimpiskam centram.

Foto: Ruslans Šuļga

KONKURSA-FESTIVĀLA "DEJU RITMI 2022" REZULTĀTI