LITHUANIA CUP 2022

Pagājušās nedēļas nogalē Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mūsdienu deju dejotāji startēja starptautiskajās deju sacensībās “Lithuania Cup 2022’”, kuras norisinājās Klaipēdā. Liepājas dejotāju vidū šīs sacensības ir ļoti iecienītas, jo tiek pārstāvēti dažādi deju žanri un piedalās daudz spēcīgu dejotāju ar interesantām deju horeogrāfijām no kuriem var smelties jaunas idejas, pieredzi un vienkārši baudīt deju.

Bērnu un jaunatnes centra deju studija “Dzirkstelītes” vad. Marina Zuntnere kategorijās contemporary small group children un contemporary big team juniors ieguva kausus un medaļas par 3.vietu. Dejotāji un skolotāja saka lielu paldies Karīnai Elizabetei Lasei par dejas horeogrāfiju.

Bērnu un jaunatnes centra deju studija “Rotaļa” vad. Aina Apene kategorijā show dance big team children ieguva diplomu par 4.vietu. Dejotājiem šīs bija pirmās lielās deju sacensības , kur varēja izbaudīt un ieskatīties plašajā dejas pasaulē.

No Liepājas uz Klaipēdu devās arī deju studija “Extra” vad. Dina Bruže. Dejotāji piedalījās kategorijā improvisation U 14, kur Sabīne Gintere ieguva 2.vietu un Krista Šeidlere ieguva 3.vietu.

Milzīgs paldies deju skolotājām un dejotājiem par ieguldīto darbu.

Paldies BJC un vecākiem par atbalstu.