mūsdienu deju radošā konkursa-festivāla “Deju ritmi 2023” noslēgums

10.martā Liepājas Olimpiskajā centrā notika mūsdienu deju radošais konkurss-festivāls “Deju ritmi 2023”, kas šogad bija veltīts Liepājas 398.dzimšanas dienai.

Konkursu-festivālu organizēja Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs. ”Deju ritmi” notiek jau 5.gadu un šogad uz konkursu bija sabraukuši 800 dejotāju no Rīgas, Mārupes, Kandavas, Saldus, Ventspils, Kuldīgas, Kalētiem, Priekules, Medzes, Grobiņas, Klaipēdas un Liepājas.

Tā bija viena varena satikšanās dejā, kur uz vienas skatuves varēja redzēt dažādus deju stilus, skaistas horeogrāfijas, košus tērpus, emocijas un milzīgu dejotprieku.

Konkurss-festivāls norisinājās visas dienas garumā. Kamēr uz Rožu skatuves deju grīdu iemēģināja deju grupas, Saules zālē notika solo un duetu konkurss.

Uz LOC Rožu skatuves žūrijas vērtējumam tika izdejotas 67 dejas. Šogad mūsdienu deju konkursu vērtēja Latvijas Mūsdienu dejas asociācijas prezidents un starptautiskās kategorijas tiesnesis Igors Grīnbergs, horeogrāfe un starptautiskās kategorijas tiesnese Sintija Upeniece, Latvijas Mūsdienu dejas asociācijas tiesnese un deju studijas “Mix” vadītāja Jūlija Latsone.

Milzīgs paldies dejotājiem, skolotājiem , vecākiem un atbalstītājiem.

Paldies Liepājas Bērnu un jaunatnes centra radošajai komandai.

Paldies Liepājas Olimpiskajam centram.

“Deju Ritmi 2023” Rezultāti

“Deju Ritmi 2023” Rezultāti – Solo, Dueti

Foto Ruslans Šulga